UWAGA: NOWOŚĆ W OFERCIE VESTAX: EFEKTOR VFX-1. JUŻ W SPRZEDAŻY. WIĘCEJ INFO ZNAJDZIESZ TUTAJ

powrót

producent: VESTAX

VCI-400

Posiada wyjścia XLR oraz Jack, Dwa profesjonalne wejścia mikrofonowe oraz dwa wejścia Audio, co daje mu możliwość działania jako kontroler, ale również jako analogowy mikser.

Twój Wybór
Serato,. Virtual DJ, Traktor Pro,
Torq, Mixvibes, Mixx, Deckadance, djDecks,

Vestax VCI-400 współpracuje z każdym oprogramowaniem DJ, który posiada funkcję mapowania MIDI .Po ponad 200 programowalnych parametrów (gałek, suwaków i przycisków), będziesz miał dużo możliwości, aby użyć wszystkie konieczne funkcje oprogramowania. Zdajemy sobie sprawę, że tworzenie map MIDI od podstaw może być czasochłonne. Dlatego Vestax będzie miał podstawowe mapy MIDI dla różnych oprogramowań DJ-skich dostępne na www.vestax.com. VCI 400 po zakupie już przystosowane jest do działania z Serato DJ Intro i Virtual DJ Decks LE 4, po podłączeniu w systemie plug & play

Po wyjęciu z pudełka
Jedną z istotnych zalet korzystania z kontrolera VCI 400 to jego stosunkowo niewielkie rozmiary, przy których posiada fenomenalnie dużą funkcjonalność. VCI 400 jest zbudowane tak abyśmy mogli wykorzystać go wg naszej fantazji, czyli pozwala zaprogramować go indywidualnie tak aby stał się jak najbardziej efektownych narzędziem do miksowanie muzyki.

To po prostu Fenomenalny dźwięk.
jakość dźwięku DJ kontroler jest określony przez konwersję D / A . Nie było żadnych kompromisów, gdy Vestax projektował nowy system audio wbudowany w VCI-400, który używa asynchroniczne USB klasy studyjnej do srtumieniowego systemu przenoszenia danych co zapewnia niską latencję, bit-perfect audio na wysokim poziomie wydajności 24-bit / 48 kHz .Po prostu dźwięk VCI 400 jest powalający.

OPCJA OVERLAY

Oferujemy opcjonalne nakładki i odpowiednie pliki mapowania na różne oprogramowania np. : na Traktor Pro 2, VirtualDJ i Serato. Pliki mapowania będą dostępne na www.vestax.com

 

MATCH-e do oprogramowania

Vestax, VCI-400 wyposażony jest w wysokiej jakości puste nakładki określające przyciski i pokrętła funkcyjne dzięki czemu możemy sami opisać funkcje i parametry które ustawiliśmy w kontrolerze. Zestaw nakładek jest w komplecie z VCI 400.
MEDIAM COPYRIGHTS 2007-2013, ALL RIGHTS RESERVED