UWAGA !!! UWAGA !!! RUSZYŁA WYPRZEDAŻ PRODUKTÓW MARKI VESTAX. ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW !!!

powrót

producent: VESTAX

HMX-05

Są to słuchawki stworzone z myślą o wiernej reprodukcji dźwięku. Zaprojektowane prze producenta instrumentów muzycznych z zachowaniem wszystkich zasad sztuki. Dzięki dużemu doświadczeniu na rynku DJ i Pro Audio oraz ścisłej współpracy z ludźmi związanymi z tymi branżami  udało się zaprojektować najlepsze słuchawki w historii firmy Vestax.

Audiofilska architektura i perfekcyjnie wyważony dźwięk
HMX-05 zostały zaprojektowane by spełniać najbardziej rygorystyczne wymagania jakości dźwięku. Duże 40mm przetworniki zostały wybrane ze względu na doskonałą reprodukcję wysokich częstotliwości przy zachowaniu dużej kontroli w nawet najniższych zakresach pasmach przenoszenia. Wszystko to z myślą o nowych trendach muzycznych gdzie reprodukcja i brzmienie linii basowej ma kluczowe znaczenie.

Komfortowe muszle uszne pozwalają na pełną koncentracje na dźwięku
Po przetestowaniu wielu rozwiązań oraz konsultacjach z profesjonalistami związanymi z rynkiem muzycznym udało się wybrać dla HMX-05 perfekcyjne muszle uszne. Rezultatem są ekstremalnie komfortowe słuchawki z doskonałą izolacją zewnętrznych szumów pozwalające w pełni skupić się na muzyce.

Wymienialny i nie plączący się płaski przewód
W HMX-05 użyty został nowoczesny płaski przewód który eliminuje plątanie się przewodu i ułatwia jego przechowywanie. Dodatkowo ten wysokiej jakości przewód posiada możliwość odłączenia co ułatwia jego wymianę. Teraz nie trzeba już rozplątywać przewodu wystarczy założyć słuchawki i słuchać muzyki.

Łamana konstrukcja ułatwia transport – możesz zabrać je wszędzie
Tak jak inne produkty marki Vestax HMX-05 zostały zaprojektowane z myślą o profesjonalnych DJ-ach. Składany pałąk ułatwia przechowywanie słuchawek w torbie DJ-skiej i zabezpiecza je w trakcie transportu. Konstrukcja pałąku jest wyjątkowo wytrzymała a zarazem lekka.
 

Właściwości:
Typ przetwornika : Dynamiczny
Średnica przetwornika : 40mm
Maksymalny poziom głośności : 103dB/mW
Pasmo przenoszenia : 20Hz-20kHz
Impedancja : 22 Ohm
Maksymalna moc wejściowa : 100mW
Przewód : 1.2m
Złącze : 3.5mm mini stereo, pozłacany
Akcesoria : 6.3mm stereo adapter
 


MEDIAM COPYRIGHTS 2007-2017, ALL RIGHTS RESERVED