UWAGA !!! UWAGA !!! RUSZYŁA WYPRZEDAŻ PRODUKTÓW MARKI VESTAX. ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW !!!

NowościSpokojnych Świąt Bożego Narodzenia!
Życzenia Świąteczne z okazji Świąt Bożego Narodzenia !

Nowa strona Mediam Event !

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową stroną działu Event.
www.event.mediam.com

Happy New Year !

Wszystkim naszym przyjaciołom i znajomym życzymy spełnienia wszelkich marzeń  w 2015 roku!

Święta, święta...
Wszystkim naszym klientom i znajomym życzymy spokojnych świąt..

więcej
powrót

DJ GOOD PAUL


DJ GOOD PAUL - zaczynal w 1997 pod pseudonimem Dr Strange muzycznie reprezentujac mieszanke ciekawszych stylów muzyki klubowej: od soul full i deep house przez funky break beat po d`n`b wrzucajac w sety pozornie niepasujace smakolyki, które w ciekawym miksie dawaly zabójczy efekt.

 

Jako Dj mial okazje prezentowac swoje umiejetnosci w calej Polsce a takze po za jej granicami (Toronto-Kanada, Minsk-Bialorus, Barcelona-Hiszpania). Mozna go bylo uslyszec na kilku z najwiekszych krajowych imprezach, takich jak "Parada Wolnosci" w Hali sportowej w Lodzi, "W Parade" w Hali ludowej we Wroclawiu oraz na najwiekszym festiwalu swiatowym z muzyka klubowa na Barcelonskim "Sonar Festiwal". Gdy przestalo go satysfakcjonowac wylacznie granie na imprezach, zajal sie produkcja. Wkroczyl w rejony produkcji szeroko rozumianej muzyki elektronicznej i elektroakustycznej.

 

Wzial udzial w produkcji plyty Noviki "Trics of life". Jego produkcyjne umiejetnosci zostaly równiez docenione przez kultowa REDBULLMUSICACADEMY, która w 2007 zaprosila go jako jedynego Polaka do uczestnictwa w warsztatach w Toronto. Aktualnie jest czlonkiem kolektywu dj-sko producenckiego Mixtura Kolektyf z którym prezentuje pro-jazzowe gatunki muzyczne takie jak future boogie ,afro-beats, broken beats, jazz dance, funk, hip hop, nu soul, latin, deep house.

 

Booking: mob: 0-502441724 / e-mail: [email protected]


MEDIAM COPYRIGHTS 2007-2017, ALL RIGHTS RESERVED